Izvor: Grad Beograd | Utorak, 07.02.2006.| 13:37

Radmila Hrustanović - zamenik gradonačelnika grada Beograda

Rođena je 25. novembra 1952. u Beogradu. Osnovnu školu i gimnaziju završila je u Beogradu. Diplomirala je na Pravnom fakultetu u Sarajevu.

Po zanimanju je advokat. Radila je 14 godina u Saveznom izvršnom veću, a 8 godina u advokaturi.

Od 1996. do 2000. bila je član Izvršnog odbora SO Zvezdara (Koalicija ``Zajedno``). Od oktobra 2000. je član Izvršnog odbora Skupštine grada Beograda, zadužena za imovinsko-pravne poslove, građevinsko zemljište i informisanje. Istovremeno, 7 meseci je vršila dužnost direktora JRDP "Studio B". Od juna 2001. do novembra 2004. bila je predsednik Skupštine grada Beograda.

Bila je član Reformske stranke Jugoslavije i Građanskog saveza Srbije - od osnivanja. Oktobra 2004. podnela je ostavku na članstvo u GSS-u. Jedan je od osnivača Ženske političke mreže u Srbiji, februara 2000.

Udata je, majka dva punoletna sina.

izvor : www.beograd.org.yu

Unos komentara je omogućen samo ulogovanim korisnicima.